Recykling

Recykling jest jednym z najważniejszych działań podejmowanych na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Pozwala on na ponowne wykorzystanie odpadów, co skutecznie redukuje ilość śmieci i zanieczyszczeń w naszym otoczeniu. Wraz z naszą firmą KASP ENERGIA Sp. z o.o., która działa jako broker recyklingu, jesteśmy w stanie pomóc w procesie przetwarzania odpadów oraz dostarczeniu ich do ostatecznych odbiorców.

KASP ENERGIA Sp. z o.o. posiada duże doświadczenie w tej dziedzinie. Jako broker recyklingu staramy się działać jak najlepiej, łącząc producentów odpadów z ostatecznymi odbiorcami, którzy są w stanie wykorzystać te odpady i przetworzyć je w jak najbardziej satysfakcjonujący dla środowiska sposób.

Jesteśmy podmiotem zarejestrowanym w bazie BDO, co sprawia, że nasza firma jest rzetelna, a nasze usługi godne zaufania. Współpracujemy jedynie ze zaufanymi podmiotami, posiadającymi wszystkie niezbędne pozwolenia oraz decyzje z zakresu zbierania oraz przetwarzania odpadów. Również nasza firma posiada kilka różnych decyzji. Dzięki naszemu doświadczeniu, transparentności i wiedzy oraz stosowaniu się do odpowiednich rozporządzeń i najwyższych standardów usług, zyskaliśmy spore grono zadowolonych klientów.

TOP